START

Pierwszy raz na blogu?

No cześć, witam w moich internetowych progach! Jestem Tomek, robię różne rzeczy w internecie i tak jakoś wyszło, że prowadzę również tego bloga. Powinienem w tym miejscu sprzedać się jak najlepiej tylko potrafię, ale raczej nie jestem typem ostrego marketingowca. Kojarzy mi się to z tymi akwizytorami chodzącymi po domach z garnkami i innym syfem. A ja nie mam garnków, mam bloga.

Więcej informacji na mój temat znajdziesz na tej stronie – O mnie

Sunori to blog o ciekawych rzeczach. Przez ponad 2 lata dotyczył on tylko Azji, jak widać teraz tematyka znacznie się poszerzyła i znajdziesz tu praktycznie wszystko. Wcześniej przez kilka lat pisałem o grach, dlatego też są one i teraz. Internet cenię sobie za to, że jest nieprzewidywalny i można znaleźć w nim dosłownie wszystko.

Kultura? Książki, filmy, seriale i muzyka stały się popularnymi sposobami na spędzanie wolnego czasu, również i w moim przypadku. Technologia pozwala wszystko to spiąć w całość, oferując z każdym kolejnym rokiem coraz więcej.


Przykładowe teksty

Na blogu znajdziesz wiele ciekawostek i wpisów tematycznych, większość z nich jeszcze jest o Azji z racji tego, że wpisów z tej kategorii mam ponad 150, ale staram się nadrabiać zaległości w innych kategoriach. Kilka zamieściłem w ramce poniżej, możesz się skusisz?

Jest też kilkadziesiąt tekstów dla wielbicieli historii i legend. Mam nadzieję, że przypadną ci do gustu!

Przygotowałem też coś specjalnie dla wzrokowców – zdjęcia, dużo zdjęć! Większość wpisów z serii “na 25 zdjęciach” oparta jest na zdjęciach z internetu, ale wyjątek stanowi tutaj tajska prowincja Phrae, którą sfotografowałem osobiście. Pewnie przez to jest gorsza, no cóż – takie życie.

Jest też opcja dla ryzykantów i… w sumie każdego innego. No, prawie. To losowanie – zagrasz?

losowy4

Ostatnią opcją jest powrót na stronę główną i wybór tekstu z polecanych wpisów na samej górze lub przejrzenie najnowszych wpisów. Gratulacje, szkolenie początkowe masz już zaliczone – odblokowałeś tym samym dostęp do pierwszej misji gry. Od teraz wszystko zależy od ciebie. Powodzenia!

(tss, daj też lajka w social mediach – Facebooki, Twittery i inne Instagramy czekają na twój kciuk)