Niecodziennik

Niecodziennik #1 | Darcy Oake i iluzje z Britain’s Got Talent

Darcy Oake iluzjonista

Pół roku temu miałem idealny plan na noc przy komputerze – oglądanie programów z serii Got Talent. Zabijałem czas oglądając amerykańskie i brytyjskie edycje show, w którym obok jedzenia pączków na czas znajdziesz też śpiewaków operowych, połykaczy ognia, gadające papugi i psy jeżdżące na rowerze. Bez trzymanki.

Niecodziennik to mini-cykl, w którym znajdziesz… no, wszystko. Tak, będą śmieszne kotki.

Oglądałem właśnie kolejny odcinek Britain’s Got Talent i nawet nieco przysypiałem, gdy nagle na scenę wszedł on – skromny i miły facet, Darcy Oake. Gdy już skończył swój występ, ja nadal szukałem swojej szczęki. Znalazłem, była w kieszeni pewnej brunetki. Tak, jeśli zobaczysz jego pierwszy występ to zrozumiesz o co dokładnie chodzi.

Ta sztuczka do tej pory łamie mi głowę, prawie jak lekcje eliksirów ze Snapem. Czym prędzej nadrobiłem wszystkie jego występy w BGT, później zobaczyłem kilka nagrań z jego występów na żywo i… wow, Darcy Oake jest po prostu ścisłą czołówką iluzji. Tak, jestem laikiem i zupełnie się na tym nie znam. Jedyną iluzją jaką udało mi się opanować jest teleportacja pieniędzy z portfela do… no właśnie nie wiem gdzie trafiają, nie było mnie na tej lekcji.

Darcy Oake - Półfinał BGT 8
Darcy Oake - Finał BGT 8

Każdy występ Darcy’ego w Britain’s Got Talent ma nieco inny charakter. Finał niezbyt przypadł mi do gustu, dlatego ratowałem się oglądaniem nagrań z jego trasy – co on tam wyczynia to głowa mała! Może kiedyś uda mi się zobaczyć jego występ na żywo. Byłoby mega.

Zapisz się na newsletter!