Internet

Share Week 2015 – fajne blogi są fajne

Share-Week

Blogi mają w sobie wielką moc, czytanie ich dodaje mi masę inspiracji i chęci do działania. Stoją za nimi naprawdę ciekawi ludzie, którzy motywują mnie do ciężkiej pracy i rozwijania swoich pasji. Blogi są ekstra.

Tak samo uważa Andrzej Tucholski, który na swoim blogu jestKultura już po raz czwarty uruchomił akcję Share Week. W trakcie tej tygodniowej zabawy blogerzy polecają innych blogerów – mniejszych i większych, doświadczonych i nowicjuszy, po prostu wszystkich.

Chcesz dołączyć do zabawy? Regulamin akcji znajdziesz tu – Polecamy najlepsze blogi – SHARE WEEK 2015

Blogosfera żyje i bardzo lubię uczestniczyć w wydarzeniach w niej zachodzących – Sunori wzięło więc udzał w BlogDay 2014 oraz Wyzwaniu 10 jaków, dwukrotnie również polecałem Wam wybrane przeze mnie blogi o tematyce azjatyckiej. Dzisiaj w ramach akcji Share Week 2015 chciałbym polecić kilka blogów nieazjatyckich, na które regularnie zaglądam.

POJECHANA


Blog Aleksandry Świstow, zapalonej podróżniczki i pozytywnie zakręconej kobiety. Na blogu dzieli się swoimi wrażeniami i wspomnieniami z podróży po wielu krajach – odwiedziła m.in.. Chiny, Francję, Tajlandię, Australię, Kambodżę, Malezję, Indonezję i Hiszpanię. Latem nakładem National Geographic ukaże się się jej autorska książka, dzięki której lepiej będziecie mogli poznać jej przygody i refleksje – ja z pewnością kupię 😉

11-22


Ewelina to warszawianka, kobieta-gracz i nerd w spódnicy. Przygodę z elektroniczną rozrywką zaczynała od Commodore’a C64, a obecnie zagrywa się w gry MMORPG, strategie, MOBA oraz strzelanki. Pisze o swojej pasji do gier wideo, ma lekki styl i naprawdę fajnie się ją czyta – czuć od niej taką prawdziwą zajawkę na gry. Pozytywnie!

IHBD


Wielu z Was pewnie już zna tego bloga – Łukasz od wielu lat dzieli się w Internecie swoją pasją do komiksów, filmów, gier wideo i całej reszty współczesnej popkultury. Pisze często i dobrze, a jego filmiki jakością dorównują polskiej czołówce YouTube’a. No i kurde, napisał świetny tekst o 10 rzeczach, które musisz wiedzieć o Deadpoolu – c’mon!

JEDZONELKA


Maja lubi hamburgery, snowboarding i jakieś inne pierdoły – ma też kota Melanża więc ogółem dzieje się. Jest mistrzynią Twittera, powinniśmy ją wciągnąć do reprezentacji Polski na jakieś igrzyska social media, powaga. Pisze rzadko (choć teraz częściej, well done Maju), ale nawet i to wystarczy.

Ma luźny styl pisania, który naprawdę trudno podrobić – kilka razy musiałem wycierać rożnego rodzaju płyny z mojego popękanego monitora, ale jeszcze nie wystawiłem jej faktury.

Omawiana w tym punkcie autorka jest też niestety małą kłamczuszką, ponieważ jej blog nie jest o jedzeniu. Skubana wszystko zjadła i teraz śmieje nam się w twarz, argh. A o czym w ogóle pisze? O życiu, pierdołach, ubrankach dla kobiet, innych pierdołach, księżniczkach Disneya przedstawionych jako warzywa, zupie z Voldemorta i tych.. no.. innych pierdołach – wpadnij, zrozumiesz.


Ode mnie już wszystko, jeżeli też piszesz bloga lub po prostu chcesz polecić kogoś ciekawego, śmiało wrzuć link w komentarzu!

Zapisz się na newsletter!


  • Znaleźć się w takim gronie to naprawdę wyróżnienie 🙂 baaaardzo mi miło – serdeczne dzięki!

  • Ola Świstow

    Dzięki za polecenie! Właśnie tu wpadłam na Twojego bloga, a tu taka miła niespodzianka 🙂