Japonia

Tak, Japonia jest dziwna

hentaikamen

Kraj Kwitnącej Wiśni nie jest normalny, o czym pewnie przekonał się każdy posiadający dostęp do internetu. Ameryki nie odkryłem, ale może chociaż narysuję ją na mapie od nowa.

Każdy z nas kiedyś natrafił na dziwny filmik z Japonii i potem nie wiedział co z tym zrobić. Ja najczęściej zawijam się w koc i wślizguję się pod łóżko – tam nie znajdą mnie żadne straszne ośmiornice. Nie no, nie robię tak.

Najlepiej po prostu to olać i dać sobie spokój z próbą zrozumienia czegokolwiek, jest to chyba najlepsze wyjście. Można też obrócić to w żart, ale nie wszędzie to pasuje.

Japonia to Japonia, to zasada numer jeden.

Okej...

Okej…

Wiele osób ma z tym jednak problem i kręci w internecie wielkie dramy na temat tego, jakie to Japończyki są posrane i ogółem trzeba im na nowo zrzucić atomówkę to się ogarną.

Takich ludzi po prostu olewaj, nawet nie myśl o tym, żeby odpisywać – albo są to totalni idioci i piszą na serio, albo próbują cię strollować. Banuj, ignoruj, cokolwiek.

Czy to źle, że Japonia jest dziwna? Nie, ja nie mam z tym żadnego problemu.

JAPONIA, KTÓREJ NIE ROZUMIEM

Są rzeczy, których po prostu nie kumam. Nie hejtuję ani nie obrażam – po prostu nie bawią mnie na tyle, żeby się nimi jarać.

1. Sumo

Nigdy nie zrozumiem sumo – grubi faceci przepychają się w jakimś kółku i w sumie to tyle. Ja tak to widzę, całkiem płytko ale jednak. Szanuję tradycję tego sportu i ją rozumiem, ale nie zmienia to jednak faktu, że śmieje się z tego.

Ciekawe który z nich wygra, obstawiam tego po lewej.

Ciekawe który z nich wygra, obstawiam tego po lewej.

2. Reklamy telewizyjne

Większość japońskich reklam jest po prostu dziwna, pochodzą z innej galaktyki i żywią się dżemem truskawkowym.

Niektóre są fajne i ciekawe, ale nie wiem czy jest ich więcej jak 5% ogółu. Dobre, żeby się z nich pośmiać – słabe, żeby namówiły mnie do zakupu.

Inna sprawa jeżeli będzie to jakiś produkt Nintendo – wtedy łykam temat bez problemu.

3. Dziwne pseudo-porno

Na YouTube można znaleźć bardzo dziwne rzeczy z tym związane, kiedyś natknąlem się na bardzo dziwny filmik. Młoda uczennica wraca ze szkoły, nagle pęka jej bielizna i z nieba spadają na nią ośmiornice. Nie oglądałem dalej, po prostu wow.

Nie wrzucam żadnego linku bo w sumie nie ma po co, kto chce coś takiego zobaczyć niech użyje YouTube’a i sam znajdzie.

4. Cosplay

Cosplay sam w sobie jest ok i nic do niego nie mam, ale niektóre stroje są bardzo dziwne – jeden facet przebrał się za kibelek, a drugi za przepychacz. No coś jednak jest nie tak, choć nieco się pośmiałem.

Hm..

Hm..

5. Hentai Kamen

Bardzo ciekawy superbohater z całkiem uroczym przebraniem.

Japonia jest dziwna.


Zdjęcia z Flickera: 1, 2, 3, 4

Zapisz się na newsletter!


  • Nawet bardzo dziwna, ale ma swój urok 😉

  • Ertix Poke

    Jak dla mnie to Polska jest dziwna. Nienormalna, chamscy ludzie, zero luzu i zabawy. Bleh. 😉